Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко провела нараду з керівниками структурних підрозділів Черкаської районної військової адміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230116_142444_196.jpg)
“Ситуація в Черкаському районі залишається стабільною. Дякую правоохоронним органам за забезпечення правопорядку”, – Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230116_142444_078.jpg)
Дефіцит в енергосистемі суттєво зріс. Це пов‘язано зі зменшенням виробництва електроенергії через ракетні обстріли. Ситуацію також ускладнюють погодні умови.
З 15 січня у районі, як і у всій Черкаській області, застосовані червоні графіки аварійних відключень. Тримаємо наш енергофронт!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230116_142444_329.jpg)
Кількість внутрішньо переміщених осіб у районі – 60127 осіб, з них: місто Черкаси – 27331 осіб, місто Сміла – 7034, місто Канів – 4192. Чисельність ВПО зростатиме у зв’язку з продовженням евакуації з місць, де відбуваються бойові дії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230116_142443_842.jpg)
“Підсилюємо Збройні Сили України. На сьогодні є потреба у автомобілях. Звертаюся до підприємців та усіх небайдужих громадян, хто має можливість надати транспортний засіб нашим захисникам і захисницям. Ваша допомога дуже важлива! Лише разом зможемо здолати агресора”, – зазначила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230116_142443_498.jpg)
Голова району закликала убезпечуватися під час сигналів повітряної тривоги. Ворог безжальний і жорстокий. Але ми вистоїмо і переможемо!
Тримаємо стрій!