Розпочинаємо робочий тиждень з підсилення автомобілями наших захисників.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_190952_585.jpg)
Передали до 118-ї окремої бригади тероборони Черкаської області транспортний засіб, який допомагатиме у роботі військовим капеланам в зоні ведення воєнних дій. Капеланська служба ЗСУ є частиною обороноздатності, оскільки духовні наставники підтримують українських захисників і захисниць.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_190952_731-719x1024.jpg)
Завдяки співпраці з ТОВ «НВФ «Урожай», директор Олександр Воскобойнік, вдалося знайти потрібне авто, пофарбувати та переобладнати для виконання бойових завдань.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_190952_164-1024x820.jpg)
“Тисну руку благодійникам за підтримку війська”, – зауважила очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_190952_117-1024x851.jpg)
Слава і хвала усім капеланам за їх роботу, віру та боротьбу у лавах Збройних Сил України!, – Валерія Бандурко.