Позашляховик та вантажівка. Українським захисникам на бахмутський напрямок відправили чергове автопідсилення від Черкащини.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/324915271_490162853192706_2699871123044486763_n.jpg)
Обидві автівки надзвичайно цінні в умовах бойових дій, відзначив начальник ОВА Ігор Табурець.
– Позашляховик – для парамедиків, а вантажівка з маніпулятором – незамінна для роботи з технікою, – відзначив посадовець. – Дякую за цю автодопомогу Черкаському фанерному комбінату та мережі ресторанів FUGU. Наш соціально відповідальний бізнес незмінно тримає не лише економічний фронт, а й фронт підтримки ЗСУ.
За інформацією пресслужби Черкаської ОВА