Привезли трішки позитивних емоцій родині – дитячому будинку сімейного типу, які евакуювалися із постраждалих від війни територій і знайшли свій прихисток у Черкаському районі, – зазначила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_184316_545-648x1024.jpg)
З нагоди Новорічних та Різдвяних свят порадували діток смаколиками. Це яблука, мед, цукерки, соки, печиво. Додали ще рибні консерви, макарони, рис, овочеву консервацію та засоби гігієни, адже в господарстві знадобиться.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_184332_051-1024x841.jpg)
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала за допомогу ТОВ “Маїс”, ТОВ ” Біхайв”, кондитерській фабриці “Меркурій” і усім нашим постійним волонтерам.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_184316_339-1024x768.jpg)
“Дивлячись у очі дітей, з упевненістю можу сказати, що добро переможе.
А ми просто зобов‘язані зробити усе для цього, заради них”, – додала очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_184331_892-976x1024.jpg)
Також вона побажала дітлахам, щоб їхні бажання обов’язково збувалися! І вони точно збудуться. Треба трішки почекати!