38 домоволодінь із руйнаціями. Це – наслідки «прильоту» російської ракети в одне з сіл Черкаського району 10 жовтня. Нині тут тривають відновлювальні роботи. Тримає на контролі це питання особисто очільник області Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_185757_725-1024x667.jpg)
Сьогодні посадовець вкотре відвідав домогосподарства постраждалих від «прильоту» черкащан. Відзначив, що над відновленням пошкодженого працюють як на рівні громади та району, так і обласної військової адміністрації. Долучаються також благодійники і соціально відповідальні підприємці.
– Частина пошкоджень проявились згодом, тому на сьогодні маємо вже таку кількість, порівняно з першими днями, – пояснив начальник ОВА. – Дані про всі пошкоджені об’єкти вже внесли до Fast Recovery plan – державний проект відбудови пошкодженої інфраструктури України. У будинку, безпосередньо біля якого «приземлилась» ворожа ракета, роботи вже на фінішній прямій. У сусідньому – у процесі. Там довелось перекладати навіть стіни. Усі критичні роботи намагаємось провести до холодів, як і планували від початку.
Відзначимо, на Черкащині майже 150 об’єктів зазначали руйнацій від початку повномасштабної війни. Найбільше постраждали в нас Уманський і Черкаський райони.
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: