Заради мирного майбутнього України вони віддали свої життя….
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184737_123-1024x633.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184743_763-1024x768.jpg)
У Михайлівській громаді відбулася прощальна церемонія з розвідником розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти Віталієм Кондратюком.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184756_008.jpg)
Кондратюк Віталій Васильович, 1980 року народження, уродженець міста Кам’янка. Загинув 4 вересня 2022 року, внаслідок ворожого обстрілу рашистів на Донеччині.
Смілянська громада провела в останню путь двох захисників Вітчизни – солдата, кулеметника Іллю Гонду та старшого сержанта, старшого стрілця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти Ігоря Савицького.
Гонда Ілля Павлович, 1973 року народження. Загинув 17 жовтня 2022 року на Донеччині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184748_783.jpg)
Савицький Ігор Вікторович, 1970 року народження. Помер 21 жовтня 2022 року на Донеччині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184745_993-1.jpg)
Жителі Мліївської громади віддали шану заступнику командира бойової машини – навідника оператору механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Юрію Яжуку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184741_099.jpg)
Яжук Юрій Володимирович, 1995 року народження. Загинув 18 жовтня 2022 року на Донеччині.
У Черкасах попрощалися з молодшим сержантом, стрільцем – санітаром Іваном Костенком.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184739_417-662x1024.jpg)
Костенко Іван Сергійович, 1993 року народження, уродженець міста Черкаси. Загинув 18 жовтня 2022 року на Донеччині.
Жителі Березняківської громади в жалобному мітингу провели в останню путь солдата мінометного розрахунку мінометного взводу мінометної батареї Олександра Приходька.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184754_272.jpg)
Приходько Олександр Володимирович, 1987 року народження. Загинув 8 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання на Херсонщині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221028_184759_011-1024x674.jpg)
Вічна та світла пам’ять.
Низький уклін вам, Герої!