Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко провела нараду з головами територіальних громад, де обговорили та вирішили ряд актуальних питань життєдіяльності Черкаського району в умовах тилових буднів воєнного стану.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1664454747116-1-1024x966.jpg)
На початку засідання вшанували пам‘ять жертв трагедії Бабиного Яру та загиблих внаслідок військової агресії росії хвилиною мовчання.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1664454753637-1-1024x621.jpg)
Проаналізували:
підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років;
стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території Черкаського району;
надходження податків та зборів до бюджетів територіальних громад Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1664454756952-1-1024x597.jpg)
З фахівцями Державної екологічної інспекції Центрального округу та Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області опрацювано заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок Тясмин, Рось та Росава в адміністративних межах Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1664454761902-1024x768.jpg)
Валерія Бандурко звернула увагу голів громад на необхідність термінового проведення робіт з прибирання несанкціонованих блокпостів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1664454759434-1024x814.jpg)
Також нагадала очільникам органів місцевого самоврядування про погодження проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів, що заплановані на території громад.