![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305937249_485337783607923_1618029574972786853_n.jpg)
У Польщі на 17-му міжнародному чемпіонаті з боксу серед жінок черкащанка Тетяна Довгаль виборола “золото”. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОВА.
За нагороди змагалися боксерки з Чехії, Німеччини, Словаччини, Казахстану, Угорщини та Польщі. Спортсменка з Ватутіного Тетяна Довгаль представляла Черкащину у складі національної команди.
У фінальному поєдинку Тетяна у ваговій категорії 60 кілограмів зійшлась за золоті нагороди проти суперниці Барбори Махової з Чехії. Сильнішою у ринзі виявилась Тетяна. У підсумку вона стала чемпіонкою турніру.