Хаб-склад Черкаського району приймає та відправляє гуманітарні вантажі для потреб ЗСУ та ВПО.
До Черкаського району прибула чергова благодійна допомога, яку доставили з Італії Олександр Темноход та Віталій Колісник. Це овочева консервація, кава, антисептики, рис, печиво, макарони, олія та засоби гігієни.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-26-1024x768.jpg)
Цього тижня з районного хаб-складу відвантажили чимало гуманітарних вантажів.
Макарони, овочеву консервацію, дитяче харчування, рис, дитяче пюре, підгузки передали Леськівській територіальній громаді.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-31-1024x768.jpg)
1 500 кг борошна – Степанківській громаді.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-25-1024x768.jpg)
Відвантажили допомогу ГО “Воля і Право” для потреб ЗСУ: вологі серветки, засоби догляду за тілом та волоссям, футболки, військову форму, зубні щітки, рибні, м’ясні та овочеві консерви, макаронні вироби, рис, їжу швидкого приготування, хлібці, печиво, каву, чай.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-27-1024x768.jpg)
Військовим підрозділам з Канівщини, які повертаються до виконання завдань на передовій, передали м’ясну консервацію, виготовлену завдяки ГК «Верес» із сировини наданої БФ «МХП-Громаді», та рибну консервацію, яку надав ПП «Інститут з питань іхтіології», директор Руслан Мельник.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-30-1024x768.jpg)
Також передали військовим підрозділам ліки та медичні засоби.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-29-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-28.jpg)