![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305292924_154879523822986_1746923940224197474_n.jpg)
У Корсунь-Шевченківському провели розширену нараду за участі очільника Черкащини Ігоря Табурця, радниці міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Тетяни Тимочко, а також представників профільних служб і місцевої влади.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305280840_154879480489657_1580917652463128315_n.jpg)
На сьогодні завдяки вжитим заходам рівень води в басейні річки Рось стабілізувався. Обласна екоінспекція вже розробила локальну дорожню карту дій для місцевої влади, відзначив начальник Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305918982_154879113823027_8855833083997949712_n.jpg)
– Пам’ятаєте, як на початку липня все місто лишилось без централізованого водопостачання через різкий спад води в басейні річки Рось, – нагадав посадовець. – Тоді ми оперативно відреагували на ситуацію. Але для мене принципово не просто приїхати раз і в ручному режимі вирішити проблему, а напрацювати алгоритми для її запобігання в подальшому.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306117903_154879177156354_5518583538059596044_n.jpg)
Він додав, що біди Росі починаються не в Корсуні, адже це проблема чотирьох областей, де вона протікає.
– Комплексна дорожня карта оздоровлення річки має бути відпрацьована на такому рівні, – зауважив він. – Сподіваємось на підтримку профільного міністерства.
За інформацією прес служби Черкаської ОВА