У Черкаському районі передали бійцям ТрО Черкаського району надпотужний та економний позашляховик.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-20-1024x768.jpg)
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала депутату Черкаської обласної ради Анатолію Ярішу та директору СТОВ «Зоря» с.Руська Поляна Миколі Дарієнку, які придбали та доставили транспортний засіб.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-22-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-21-1024x768.jpg)
– Переконана, що удосконалений та підготовлений до бойових завдань автомобіль надійно виконуватиме свої функції і врятує не одне життя бійців, – зауважила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/unnamed-23-1024x824.jpg)
Щиро вдячні за ініціативність та допомогу волонтерам та благодійникам, адже у наших військових на фронті існує постійна «гаряча» потреба у транспортних засобах, котрі експлуатуються в надважких умовах. Слава Україні!
Черкаська районна військова адміністрація за підтримки Черкаської обласної військової адміністрації забезпечили формування необхідних документів для реалізації справи.