День Української Державності. Він пов‘язує сьогодення з минувшиною, з історичним розвитком України. Захисники нашої державності – це нащадки мужнів воїнів. Саме наші Збройні сили довели усьому світу, що ми є народ-військо, що ми будемо боротися за свою Батьківщину і виженемо окупанта за кордони суверенної і незалежної України.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-41-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-45-1024x826.jpg)
Усі ми разом, об’єднавшись, упевнено рухаємося до Перемоги.
З нагоди одного з головних свят нашої країни у громадах Черкаського району організовані тематичні заходи.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-42-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-38-1024x762.jpg)
На головній площі Сміли відбулися урочисті заходи, виступи танцювальних колективів, підняття Державного Прапора України за участі голови Черкаської районної військової адміністрації Валерії Бандурко, Смілянського міського голови Сергія Ананка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-40-1024x753.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-44-1024x768.jpg)
Усіх загиблих, військових і цивільних, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам‘ятного знаку Героям Небесної Сотні.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-43-612x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-37-768x1024.jpg)
Вітаємо з Днем Української Державності!
Разом ми непереможні! Слава Україні! Слава Героям!