Завдяки небайдужому колективу виконавчого комітету Смілянської міської ради, які зібрали власні кошти, черговий автомобіль передали родині військовослужбовця. Доправити автівку з-за кордону допоміг Антон Гілявський.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-35-1024x851.jpg)
Завданням Черкаської РВА була підготовка документів для необхідного виїзду волонтера за кордон. Також дякуємо за сприяння у цьому питанні Черкаській обласній військовій адміністрації. Позашляховик попрямує на Донеччину.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-36-1024x822.jpg)
– Настане той день, коли війна українського народу проти російської терористичної навали увійде в історію. Але поки що ми боремось і допомагаємо ЗСУ. Дякую всім, хто долучився і вніс свою частинку у справу! Слава Україні! , – зазначила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
Транспортний засіб пройшов необхідне технічне обслуговування для надійного виконання фронтових завдань.