Одним із пріоритетів Черкаської районної військової адміністрації в умовах воєнного стану є забезпечення осіб, які переселились з постраждалих регіонів, усім життєво необхідним.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-9-702x1024.jpg)
Саме тому у Черкаському районі започаткували корисну співпрацю з Міжнародним Благодійним Фондом «Український Дім». Президент Фонду – Вадим Засядкін.
Організація бере участь у благодійних проектах, спрямованих на підтримку Збройних сил України та громадян, постраждалих від війни. Завдяки фонду днями районний хаб-склад вже поповнився необхідними для переселенців речами.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/unnamed-12-825x1024.jpg)
Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала президенту Фонду за співпрацю: “Хочу відмітити, що зараз будь-яка допомога є неймовірно важливою. Сподіваюсь, що спільно ми продовжимо нашу справу – працювати до повної перемоги нашої країни! Ми єдині, і завдяки цьому – нескорені“.