В Україні триває війна, але завдяки підтримці небайдужого демократичного світу ми впевнено крокуємо до перемоги.
Два ліжечка для новонароджених, підгузки, засоби гігієни, дитячий одяг для малюків стануть в нагоді породіллям та їх діткам у КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» Балаклеївської сільської ради.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220512_164712_230-1024x842.jpg)
«Діткам з України з любов’ю від діток Англії» – з таким посланням з-за кордону від жінок-українок в Англії привезли допомогу смілянські волонтери: Микола Сенатор, Олександр Ткаченко та Олег Лисенко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220512_164659_542-1024x768.jpg)
У лікарні наразі медичні послуги отримують не тільки мешканці колишнього Смілянського району та жителі міста Сміли, а й громадяни, тимчасово переселені з постраждалих регіонів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220512_164705_119-1024x782.jpg)
Тож ця допомога саме для них. Речі будуть надані для догляду за новонародженими дітками.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220512_164708_600-1024x809.jpg)
Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала волонтерам та закордонним благодійникам за допомогу: «Дякуємо, і сподіваємося й надалі на підтримку, адже це для нас дуже важливо!»
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220512_164703_118-1024x768.jpg)
Детальніше у відеосюжеті ➡️ https://fb.watch/cYLTnKb7hz/