Черкаська районна військова адміністрація спільно з волонтерами зі Сміли сформували та відправили гуманітарний вантаж для військовослужбовців у Харківську область.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279450373_1951695398551990_6236407386852183014_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279694370_1951695348551995_8269803717170686119_n-768x1024.jpg)
“Костянтин Іванов, Марина Іванова, Максим Наскромнюк – ви великі молодці. Робите важливу справу! “, відзначила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279190643_1951695245218672_2495667497455641598_n-1024x1011.jpg)
Мило, шампуні, зубні пасти та щітки, медикаменти, отримані від наших закордонних друзів, печиво, м’ясні консерви, виготовлені смілянськими освітянами із сировини, яку надав Фонд “МХП-Громаді”, а також тактичні коврики-сидушки від TM KENT&AVER – це те, чим поповнилась вантажівка смілянських волонтерів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279335778_1951695298552000_6788850651120013283_n-832x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279574652_1951695288552001_3999364038490703092_n-768x1024.jpg)
Добрі справи робити завжди легше – спільними силами.