Воєнні дії в Україні стали початком активної роботи Черкаської районної військової адміністрації на підтримку громадян, які евакуювалися із постраждалих регіонів нашої держави.
Найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб знайшли прихисток на Черкащині, а саме, в Черкаському районі Черкаської області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752238233311-1017x1024.jpg)
Допомогти людям адаптуватися до життя в нових умовах – це те, на чому зосереджена увага органів влади Черкащини.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752243276694-768x1024.jpg)
Гуманітарні вантажі, які надходять в Черкаський район, передаються громадам на потреби переселенців.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752242133785-768x1024.jpg)
Дитяче харчування, підгузники, засоби гігієни, одяг, продукти харчування, серед іншого – овочева консервація, макарони, крупи, цукор, борошно, молоко та оливкова олія, передано Канівській, Кам’янській, Городищенській міським, Мліївській, Ліплявській, Тернівській, Сагунівській, Червонослобідській та Степанківській сільським громадам.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752241365358-717x1024.jpg)
Загалом допомогу відвантажили вже 16 громадам району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752237890516-1024x919.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752242834344-724x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651752236527411-750x1024.jpg)