Черкащина підтримує Київщину. З області вже відправили 100 тис. продуктових наборів сусідньому регіону, що постраждав від бойових дій, розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279369042_125656480078624_143129061279505577_n.jpg)
Це понад 800 тонн продовольства: крупи, борошно, олія, консерви тощо.
– Дякую нашим волонтерам із логістичного хабу! – відзначив він. – Як раніше зазначав, більшість продукції ми закуповували в місцевих виробників. У такий спосіб стимулювали їх до відновлення роботи. Наша сила – у взаємопідтримці!
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279484278_125656533411952_5821840979785031100_n.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279906861_125656506745288_2068132815625490909_n.jpg)