Для країни, а особливо для тих областей, де тривають бойові дії, дуже важливо, що є люди, які займаються волонтерською діяльністю і роблять дуже багато добрих та корисних справ, часто ризикуючи навіть власним життям.
Жителі міста Сміли, Кучеренко Вадим Вадимович та Залізняк Вадим Олегович, за особистої ініціативи завдяки друзям з Німеччини безкоштовно передали автомобіль Hyundai XG350 на потреби Збройним Силам України.
Автівку прийняв волонтер Білан Олександр. Він направить її до військової частини, батальйону спецпризначення, туди, де вона дуже потрібна.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1648808672996207-1024x867.jpg)
Олександр Білан займається волонтерством з Максимом Селівановим, навіть запланували разом заснувати власну громадську організацію.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1648808673402050-1024x863.jpg)
Наразі волонтери відвозять необхідні речі та продукти харчування на передову.
Обов’язково автомобіль стане в нагоді і допоможе вирішити багато важливих питань.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1648808673804326-1024x911.jpg)
Колектив Черкаської районної військової адміністрації спільно з виконавчим комітетом та депутатським корпусом Смілянської міської ради подякували волонтерам за допомогу нашим захисникам.
Слава ЗСУ!
Разом переможемо ворога!