03.11.2021      91      0
 

Обласний Форум «ГРАНТуємо зміни» вдруге онлайн відбувся на Черкащині


Цьогоріч листопад розпочався надзвичайно продуктивно та надихаюче. 1 та 2 листопада відбувся обласний Форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 7.0». Вдруге – в режимі онлайн, з дотриманням усіх карантинних вимог.

Тема цьогорічного Форуму: Соціальний капітал громад. Взяли участь онлайн більше 250 учасників.

Заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік та чартерна президентка Ротарі Клуб Черкаси Інтернешнл Марина Гурьянова привітали від оргкомітету учасників онлайн-форуму.

У перший день драйвові спікери з міністерств, всеукраїнських інституцій, а також місцеві професіонали розкрили тему «людини, як головної цінності в будь-якому процесі життєдіяльності територіальних громад». Говорили про можливості, які відкриваються перед нами в сучасному цифровому світі, про бренд Черкаської області, про потенціал розвитку територіальних громад.

Під час першого дня також відбувся онлайн-Ярмарок громадських ініціатив. Активні громадські організації та ініціативи представили свої напрацювання. Шляхом онлайн-голосування учасниками, які попередньо зареєструвалися, визначено переможців онлайн-Ярмарку громадських ініціатив:

Третє місце посіла Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Нове покоління Кам’янщини», яка презентувала проект Skills Labs. Власна справа і Skills Labs. Успішна кар`єра.

Друге місце посіла Громадська Спілка «Євродеск Україна» з презентацією про Розвиток мережі Євродеск, яка спрямована на інформування молоді за напрямами: навчання, волонтерство, гранти, стажування, участь.

Переможцем, який зайняв перше місце стала Громадська організація «ВАЛЄ.О.», яка представляла відео-ролик про Інноваційну послугу в м. Черкаси – EKO-TAXI (вивіз відсортованих побутових відходів від населення).

Другий день онлайн-форуму був присвячений міжнародному та українському досвіду соціального підприємництва. Робота відбувалась парарельно на двох панелях: під час першої панелі місцеві та всеукраїнські спікери розповідали: як започаткувати соціальне підприємництво, які є фінансові можливості для його започаткування, які є види соціального підприємництва. Друга панель була не менш важливою – учасники побачили та почули про соціальне підприємництво на конкретних прикладах.

Покликання на відео-трансляції обох днів онлайн-Форуму:

День 1: http://bit.do/grantuemo-7-0-den-1

День 2: http://bit.do/grantuemo-7-0-den-2

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *