#ВеликеБудівництво доріг триває в Черкаському районі.
Зокрема, вулиця Чмиренка у Смілі вже має новий конструктив дорожнього одягу. Підрядна організація ТОВ «Главшляхбуд» завершила укладання нижнього і верхнього шару асфальтобетону. Вздовж дороги встановили нові електроопори. Загальна вартість робіт склала майже 2,5 млн грн.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/163480654938841-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634806548414011-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634806550248952-1024x682.jpg)
Також через місто пролягає дорога державного значення Н-01, капітальний ремонт якої зараз у розпалі. Перший шар асфальтобетону вже укладено на вулицях Героїв Холодноярців і Перемоги. Роботи проводять переважно у темну пору доби. Відповідно до проекту, має бути відремонтовано 103 тисячі кв.м дороги, загальною протяжністю 6,7 км. Підрядник – ТОВ «Росдорстрой».
Крім цього, зараз у районі триває ремонт доріг державного значення: Н-02 Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка (на об’їзді Канева), Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (об’їзна Черкас через Геронимівку та Руську Поляну і у межах колишнього Смілянського району) та місцевого значення: Холоднянське-Миколаївка, Медведівка-Головківка-Поселянівка та Р-10 /Р-09/ Черкаси – Чигирин – Кременчук (у межах Черкас).
На фото: вулиця Чмиренка у Смілі