Цьогоріч Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького святкує 100 років з часу заснування.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245451014_4511741778906058_8340071717663328150_n.jpg)
За роки діяльності він здобув почесний статус національного. За цим державним визнанням – натхненна праця науково-педагогічних працівників, високі досягнення студентів та зростаючий авторитет випускників.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245442012_4511741642239405_6097286368788153501_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245469420_4511741875572715_3652636718096357152_n.jpg)
В урочистостях взяла участь голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко:«Із задоволенням розділила радість урочистостей з колективом та студентами навчального закладу. Адже я теж здобувала тут освіту. Тож щирі вітання усім, хто навчається та викладає у одному з найпрестижніших ВУЗів Черкащини! Чудових вам можливостей і якомога більше щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, та подальших вагомих досягнень у науці!», – зазначає голова РДА.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/242992267_4511741935572709_1416768577600600692_n-1.jpg)