![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/12345678.jpg)
#ВеликеБудівництво триває в Умані. Тут із «нуля» будують майбутній «спортивний магніт» – багатофункціональний спортивний комплекс по вулиці Андрія Кизила, 12. Про його будівництво розповів очільник Черкащини Олександр Скічко.
Завдяки програмі Президента «25 спортивних магнітів» цього року вже будують 11 об’єктів у різних областях України. Загалом же їх планують звести 25. Усі комплекси призначені для змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд із не менше, ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-13_11-46-59.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-13_11-47-02.jpg)
– Це буде багатофункціональний спортивний комплекс як для тренувань, так і проведення всеукраїнських і міжнародних змагань, – каже Олександр Скічко. – Цей проєкт ми реалізуємо за ініціативою Президента України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Уманською міською радою та у співпраці з нардепом Антоном Яценком. Певен, що спорт і фізична активність мають бути доступними кожному.
Загалом за програмою на розвиток спортивної інфраструктури з держбюджету спрямували 800 млн грн.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-13_11-47-05.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА