Нещодавно голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко відвідала комунальний навчальний заклад «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241184271_1762030664185132_7884671544544845826_n-990x1024.jpg)
Навчається тут трохи більше сотні дітей з Бобриці і навколишніх сіл та працює 25 педагогічних працівників. Приміщення навчального закладу збудоване у 1976 році. З того часу замінено частину вікон на енергозберігаючі, завдяки співпраці місцевої влади, керівництва ліцею та бізнесу, облаштовані комп’ютерні класи, встановлені інтерактивні комплекси, завершується ремонт харчоблоку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241185056_1762030854185113_8645032852776508998_n.jpg)
В ліцеї створено музей, присвячений історії розвитку села і навчального закладу, та унікальний автентичний куточок, який відображає українські традиції.
Валерія Бандурко спільно з головою Бобрицької громади Оленою Штефан та директором ліцею Михайлом Гончаровим обговорили роботу навчального закладу, творчі здобутки учнівсько-педагогічного колективу та головні напрямки подальшого розвитку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241181738_1762030730851792_8043697000769939518_n.jpg)
Як виявилось, питань, які потребують вирішення є чимало. Найнеобхідніше на сьогодні – це відремонтувати дах. Наявна актуальна проєктно-кошторисна документація, яка буде подана в можливі проєкти: «Спроможна школа для кращих результатів», депутатський соціально-економічний розвиток та Програма Президента #Великебудівництво.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241272209_1762030627518469_895463974103730192_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241185571_1762030574185141_6582494200980119283_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241199715_1762030554185143_8635683405197524161_n.jpg)
Також потребує ремонту перший поверх навчального закладу та вбиральня. Ще одне важливе питання – дорога, якою шкільний автобус підвозить дітей на навчання. У зв’язку з тим, що вона в незадовільному стані, шкільний автобус часто виходить з ладу, а часу на під’їзд школярів витрачається удвічі більше.
Наразі вирішуються проблемні питання та джерела їх фінансування.