Цьогоріч минуло 9 років як ВРУ ухвалила Закон України «Про адміністративні послуги».
Зараз в Черкаській області працюють 59 ЦНАПів.
На сьогодні ЦНАП – це єдине місце, де можна отримати необхідні послуги у комфортних умовах.Електронні послуги в Україні розвиваються й надалі, зокрема, завдяки Програмі «U-Lead з Європою».
«Цьогоріч 7 громад нашої області вже отримують державні кошти на розбудову своїх ЦНАП на майже 5 млн грн.,- інформує голова ОДА Олександр Скічко. Приємно, що активну участь у створенні мережі ЦНАП на Черкащині беруть і наші міжнародні партнери, і місцева влада».
На фото: Центр надання адміністративних послуг Чигиринської міської громади
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241329620_986109665567325_5119283965939056083_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241388919_139625094964575_3955652545825395671_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241495534_1194684904353917_7305811060439278675_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241562265_120892026884104_2363889725981673981_n.jpg)