19.07.2021      302      0
 

До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща. ФОТО. ВІДЕО.


До Черкаського району з офіційним візитом завітав Радник-консул Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні пан Яцек Гоцловскі та керівник Польського культурного центру імені Кароля Шимановського Геннадій Лінєвич.

На початку зустрічі у знак вшанування голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, голова Черкаської районної ради Олександр Василенко разом з гостями поклали квіти до пам’ятної дошки воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність України та вшанували вічну пам’ять захисників хвилиною мовчання.

Пан радник-консул підкреслив про те, що ми у довічному боргу перед юнаками, воїнами, Героями, які захищали не тільки Україну, а цілу Європу та європейські цінності.

Під час діалогу голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з головою Черкаської районної ради Олександром Василенком  ознайомила гостей з Черкаським районом, його економічним, інвестиційним, трудовим та культурним потенціалом, а також об’єктами польської культурно-історичної спадщини, які знаходяться у районі.

Голова РДА зосередила увагу присутніх на тому, що за останні роки Україна зробила дуже великий крок вперед: проводяться ефективні реформи децентралізації влади, галузей охорони здоров’я та освіти, швидкими темпами розвивається інфраструктура.

Учасники зустрічі домовились про партнерство у напрямку вивчення та збереження історичних пам’яток, використання кращого іноземного досвіду для розвитку Черкаського району, можливостей і ресурсів регіонів-партнерів.

Щиро вдячна пану раднику-консулу за вияв бажання сприяти співпраці між Польщею та Україною. Адже органи влади Черкаського району зацікавлені у розширенні можливостей для здійснення і розвитку ефективного українсько-польського співробітництва, налагодженні міжлюдських контактів. Ми відкриті для спілкування та підтримки усіх починань щодо двостороннього співробітництва. Налаштовані на плідну співпрацю, готові переймати досвід Польщі і дуже цінуємо підтримку польського народу, – наголосила Валерія Бандурко.

Пан радник-консул Яцек Гоцловскі подякував головам райдержадміністрації та районної ради за гостинність, висловив багато теплих слів про район: “Я знав,  що Черкаський район великий, багатий на навколишню красу, талановитих мешканців. Завдяки презентації дізнався про нього ще набагато більше:  про видатних мешканців, про економічний розвиток, сільське господарcтво та багато іншого. Дякую райдержадміністрації, що зберігає нашу спільну історичну спадщину, адже потрібно берегти історію наших предків і йти завжди вперед, в майбутнє“.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *