15.07.2021      39      0
 

Головне – вирішити питання з максимальною користю для населення


Як і планувалось минулої п‘ятниці, голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко зустрілася з головами Тернівської, Балаклеївської, Березняківської, Ротмістрівської та Степанківської громад щодо роботи первинної ланки медицини.

Так склалось, що КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тернівської сільської ради, а це колишній Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, потребує дофінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Станом на 13.07.2021 лікарями КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Тернівської сільської ради укладено 26616 декларацій на медичне обслуговування населення.

З них: лікарями Смілянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини – 14362;Балаклеївської АЗПСМ-3094; Холоднянської АЗПСМ-3647; Ташлицької АЗПСМ-1251; Ротмістрівської АЗПСМ-3595; Сунківської АЗПСМ-667.

«У зв‘язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи територіальні громади мають право створювати свої заклади первинної ланки медицини. Вони є господарями на своїх територіях і розпорядниками місцевих бюджетів.

Але, так як, покищо жодна територіальна громада не прийняла рішення про від‘єднання від КНП ЦПМСД Тернівської сільської ради, потрібно дофінансувати комунальний заклад первинної медицини.

Адже головне завдання – вирішити питання з максимальною користю для населення» – наголошує голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Не зважаючи на те, що нарада відбувалася у напруженому режимі, Валерія Бандурко переконала голів громад віднайти кошти і надалі тримати ситуацію під контролем.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *