![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-165d84a3f85cbe90d0c42560b1a9aabf-V-1024x576.jpg)
Благодійним фондом “МХП-Громаді” було передано на потреби Черкаської районної лікарні благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та інших матеріалів для протидії поширенню коронавірусу на загальну суму 44470,70 грн., зокрема: ліжко лікарняне для транспортування STOO2,
ліжко лікарняне з ручним приводом МЗО1,
матраси протипролежневі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-a0ded4cf7d830ff3fbaba3b5daef4091-V-1024x576.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-56e0bc0780bca2880437706409120d4a-V-576x1024.jpg)
Щиро дякуємо за допомогу!
Бережіть себе і своїх близьких!
За інформацією КНП “Черкаська центральна районна лікарня” Черкаської районної ради.