27.02.2024      66      0
 

Ігор Табурець із підприємцями регіону взяли участь у представлені платформи «Зроблено в Україні»


В Україні оголосили про початок роботи нової економічної платформи «Зроблено в Україні»

Вона  стане майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців. Про це на презентації повідомив Президент України Володимир Зеленський. Захід у столиці зібрав близько 400 учасників. Серед  них – начальник Черкаської ОВА та підприємці регіону.

– Міцна економіка – складова нашої перемоги, – наголосив Ігор Табурець. – Українські товари, українські послуги, українське споживання, український експорт – усе має працювати на максимумі. І живити економіку країни.

Як зауважив начальник ОВА, перший великий шок українське підприємництво пережило, звісно, на старті великої війни. Коли спостерігалося порушення логістики, зупинення виробництв як по Україні в цілому, так і в нашому регіоні, скорочення персоналу, мобілізація, пік міграції. Далі була адаптація і перебудова роботи.

– Із черкаськими підприємцями ми постійно на зв’язку – щоб на своєму рівні допомагати, де потрібно, – додав Ігор Табурець. – За завданням Президента, на рівні держави теж невдовзі додадуть нові інструменти для підтримки економіки. Щоб якнайбільше українських підприємств змогли зберегти та масштабувати свою роботу. Немає нічого неможливого. Наші підприємці це щоденно доводять. Від великих до малих. У синергії. Разом боремось за made in Ukraine. І, звісно, разом працюємо над нашим made in Cherkasy region.

Офіційну інформацію читайте на ресурсах:

За інформацією Черкаської обласної військової адміністрації.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *