Разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко передали чергове підсилення для військових.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427734951_2438800133174845_6337894544028162522_n-1024x677.jpg)
6 квадрокоптерів Mavic та 24 буржуйки європейського зразка тепер слугуватимуть Збройним Силам України.
Цей транш допомоги завдяки волонтерській спільноті Спільна МЕТА.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427745011_2438800109841514_8549923387177120604_n-1024x749.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427751051_2438800173174841_4462731475052969494_n-1024x683.jpg)
– Тил має неупинно і якісно допомагати фронту. Це – аксіома. На лінії фронту пекельно гаряче від безупинних бойових дій. Тож, друзі, найкорисніша справа, яку ми можемо робити у тилу – допомагати Збройним Силам України! – наголосила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427777660_2438800179841507_6993392849962013964_n-1024x588.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428463920_2438800206508171_4544162429292178232_n-1024x683.jpg)
– Не зупиняймося! Дрони – велика потреба на передовій. Особливо «мавіки». Якщо дрони FPV — це зброя, то «мавіки» — «очі». Це дорогий, але розхідний матеріал. Більше дронів — більше збережених життів на передовій. Вдячна всім, хто поруч! – резюмувала очільниця району.
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko