![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426309415_2432727243782134_3380794339295425682_n-1024x696.jpg)
Сьогодні за ініціативи начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, Черкаський район долучився до чергового траншу від Черкащини для наших захисників.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424926873_2432725540448971_6880301278127430845_n-1024x628.jpg)
Плюс один пікап та буржуйки для бійців 38 окрема бригада морської піхоти.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426613490_2432727307115461_5044485254302667828_n-1024x682.jpg)
Загалом транш сьогоднішньої допомоги для підрозділів ЗСУ склав 6 одиниць транспорту різного призначення.
Це вдалося зробити завдяки аграрію Черкаського району Борису Бурлаю, Фонду допомоги та надії спільно із партнерами, інвестгрупі TIME та нашому черкасцю, відомому футболісту Артему Довбику.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426636404_2432727280448797_2518910132371440561_n-1024x682.jpg)
Під час війни вся країна має працювати на перемогу. Тож працюємо. Допомагаємо нашому війську. Дякую всім мужнім і вірним за захист! – резюмувала начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko