22.06.2023      2529      0
 

Загальний режим роботи закладів громадського харчування та дозвілля впровадили на Черкащині


Відсьогодні заклади громадського харчування та дозвілля по всій області повинні зачинятися не пізніше 22.00. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Відповідне рішення ухвалено спільно із правоохоронцями та військовим командуванням.

– Усе – задля вашої безпеки та правопорядку в умовах збройної агресії рф, – пояснив Ігор Табурець. – Розраховуємо на ваше розуміння.

Нагадуємо, в області щодня діє комендантська година з 00:00 до 4:00.

Детальніше у розпорядженні:

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про встановлення загального режиму роботи усіх закладів громадського харчування та дозвілля міста Черкаси та Черкаської області

Відповідно до законів України „Про місцеві державнi адмiнiстрацiї“, „Про правовий режим воєнного стану“, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні“, затвердженого Законом України „Про затвердження Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій“, враховуючи лист Головного управління Національної поліції в Черкаській області від 07.06.2023 № 1156/01/20/7-2023, з метою забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах збройної агресії російської федерації

  1. Встановити загальний режим роботи усіх закладів громадського харчування та дозвілля міста Черкаси та Черкаської області до 22 години 00 хвилин.
  2. Районні військові адміністрації, рекомендувати міським, селищним, сільським радам територіальних громад провести роз’яснювальну роботу серед населення, суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів та інших щодо встановлених вимог цього розпорядження.
  3. Відділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій
    та цифровізації Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті Черкаської обласної державної адміністрації.
  4. Відділ прес-служби апарату Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити інформування про це розпорядження через засоби масової інформації.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишити за собою.

Начальник Ігор ТАБУРЕЦЬ

Пресслужба ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *