Черкащина продовжує допомагати Херсонській області оговтуватися від наслідків чергового російського терору. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.
На Херсонщині нині працює команда комунальників і робітників агропідприємств. Тут вони розчищають дороги, відновлюють електрику, ремонтують зруйноване.
– На поміч херсонцям поїхали з потрібною для цього технікою, – розповів Ігор Табурець. – Також готуємо нові вантажі з питною водою та продуктами. Кожен робить усе, що може. Бо українці своїх у біді не лишають! Вистоїмо і переможемо!
Нагадаємо, минулого тижня Черкащина доправила черговий вантаж підтримки до Високопільської тергромади, що на Херсонщині. Зокрема, це понад 20 тонн питної води, продукти, ліки, корм для тварин
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355484544_253663863944551_4028508608067516675_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355288322_253663907277880_6616426819866590761_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352318466_253664007277870_250388408826797245_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/347118191_253664053944532_878676812494283694_n.jpg)
За інформацією пресслужби ОДА