![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340246824_614048383577648_5564935948494573120_n-2.jpg)
Перший заступник голови Черкаської райдержадміністрації Роман Хоменко та начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Людмила Григорчук взяли участь у онлайн-нараді, яку провів заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Шамрай.
Обговорено питання створення безпечних умов для учасників освітнього процесу та забезпечення закладів загальної середньої освіти захисними спорудами.
Нині у закладах освіти Черкаського району продовжуються роботи з улаштування сховищ, укриттів для учасників освітнього процесу. 77% освітніх установ працюють очно та змішано. Цього року ще 50 закладів освіти в районі запланували проведення робіт з улаштування захисних споруд.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340130874_756615302759426_4890673785193311106_n-1-856x1024.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА