12.01.2023      358      0
 

У Черкасах представили нового начальника поліції області


Голова Нацполіції Ігор Клименко представив особовому складу нового начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області — полковника поліції Вячеслава Гуріна. 

До призначення на посаду очільник поліції Черкащини обіймав посаду начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України. В органах внутрішніх справ Вячеслав Гурін з 1996 року, має багатий досвід роботи у слідчих та оперативних підрозділах.

“Ми маємо виконувати свої основні функції — охорона публічного порядку, протидія злочинності, охорона прав і свобод людини. Поряд з цим, Черкащина повинна утримати внутрішній фронт та допомогти у боротьбі з ворогом на зовнішньому фронті. Вячеслав Гурін має за плечима великий життєвий та професійний досвід, який дозволить згуртувати навколо себе колектив черкаської поліції ”, — наголосив Голова Нацполіції Ігор Клименко.

На представленні були присутні голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, начальник УСБУ в Черкаській області Юрій Погасій, в.о. керівника Черкаської обласної прокуратури Остап Сидор, керівники служб апарату та територіальних підрозділів поліції області.

Вячеслав Гурін подякував керівництву МВС та НПУ за виявлену довіру, і запевнив, що поліція Черкащини забезпечить порядок та безпеку в області.

За інформацією Головного управління Національної поліції в Черкаській області


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *