04.11.2022      38      0
 

Продаж дров паливних для юридичних та фізичних осіб держлісгоспами Черкащини


Для юридичних осіб необроблена деревина, в тому числі деревина для непромислового використання (далі дрова паливні), згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 № 1178 реалізується лісогосподарськими підприємствами області через електронні аукціони.

З графіками проведення аукціонів, що здійснюються держлісгоспами Черкащини через Українську універсальну біржу можна ознайомитися за посиланням.

Регламент з організації та проведення біржових торгів з купівлі-продажу необробленої деревини та пиломатеріалів на товарній біржі ТОВ Українська універсальна біржа ТУТ.

Реалізація дров паливних населенню відбувається за зверненням громадян із заявою, паспортом та ідентифікаційним кодом в одне з лісогосподарських підприємств області чи лісництв.

Більш детальна інформація про реалізацію деревини дров’яної непромислового використання населенню для опалення та контактні дані осіб в лісгоспах та лісництвах, які відповідають за реалізацію дров паливних, знаходиться ТУТ. Також фізичні особи можуть придбати дрова через інтернет магазин Дрова Є.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *