Низку важливих рішень для підсилення пріоритетних напрямів життєдіяльності області підтримали депутати Черкаської обласної ради. Сьогодні вони зібралися на чергове засідання сесії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306070814_155082193802719_943309867826454145_n.jpg)
Передовсім, як відзначив начальник ОВА Ігор Табурець, йдеться про зміцнення системи цивільного захисту, фінансове забезпечення підпорядкованих бюджетних установ, підготовка до опалювального сезону.
– Війна диктує пріоритети в життєдіяльності області, – зауважив він. – Дякую обласній раді за конструктивну та результативну співпрацю! Серед іншого, депутати підтримали спрямування 3 млн грн на закупівлю необхідного обладнання в обласну дорослу та дитячу лікарні, 4 млн грн – на підтримку обласного госпіталю ветеранів війни.
Майже 700 тис. грн спрямують на облаштування укриттів в освітніх закладах, близько 6 млн грн – на ремонт тамтешніх котелень, зокрема встановлення твердопаливних котлів. Додамо, що на сьогодні готовність Черкащини до зими вже на рівні 86%.