Отримали багато допомоги від благодійників з-за кордону та з інших областей нашої держави, за що їм велика подяка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113740_046-1000x1024.jpg)
Волонтери доставили вантажі до Черкаського району з Італії, Польщі, Бельгії, Чехії та Болгарії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113751_207-737x1024.jpg)
“Віталій Колісник, Олександр Темноход, Віталій Юцевич, Максим Глущенко, Сергій Воронов, Вадим Дерендяєв – тисну кожному руку. Робите важливу справу!“,- відзначила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113748_454-1024x819.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113752_919-1024x790.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113742_356-1-1024x915.jpg)
Вантажі містять продукти харчування, засоби гігієни для дорослих та дітей, дитяче харчування, одяг, медикаменти.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113744_660-1024x777.jpg)
Крім того, Валерія Бандурко подякувала керівникам Приватного підприємства «Агрономіка», зокрема, Дмитру Грогуленку, з міста Кам‘янка, яке займається вирощуванням і реалізацією продукції біологічного захисту від шкідників. Вони неодноразово доставляли гуманітарні вантажі з продуктами харчування (борошно, квасоля, крупи, олія, макарони, консерви та ін.) і медичними засобами. На цей раз привезли допомогу, яку зібрали в нашій державі, для потребуючих людей.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220526_113746_275-768x1024.jpg)
Усе отримане далі прямує до територіальних громад або громадських волонтерських організацій, які безпосередньо співпрацюють з переселенцями.
Все заради Перемоги!