Урочистості з нагоди Дня Єднання відбулись у географічному центрі України. В унісон зі всією країною тут, над арт-об’єктом “Серце України”, підняли Державний Прапор.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0765.jpg)
Цьогоріч в Україні за ініціативи Президента Володимира Зеленського вперше відзначають День Єднання з метою посилення консолідації українського суспільства.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0777.jpg)
– Зараз, як ніколи, нам треба бути єдиними, – зауважив заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік. – “Серце України” – наше знакове місце, яке сьогодні вкотре об’єднало нас
Нагадаємо, арт-об’єкт “Серце України” на Черкащині звели до 30-ої річниці Незалежності. Він розташований у географічному центрі України поблизу села Мар’янівка у Звенигородському районі.
Детальніше тут: На Черкащині Президент узяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0733.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0721.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0780.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0718.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0717.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0769.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0765.jpg)