01.02.2022      231      0
 

Як ініціювати приватизацію


Ініціювати включення об’єктів до переліку приватизації можуть і потенційні покупці – як звичайні громадяни, так і підприємства. Бачите занедбану будівлю або непрацюючий цех, що може допомогти у розвитку вашого бізнесу або буде корисним вашій громаді – подавайте заяву про включення об’єкту державної власності до переліку, що підлягають приватизації та купуйте їх на прозорих аукціонах.

Якщо ви маєте усю необхідну інформацію про об’єкт, то відповідно до ст. 11 ЗУ «Про приватизацію державного та комунального майна», вам необхідно виконати 3 прості кроки:

1. Скачати відповідну Заяву, роздрукувати, заповнити і підписати її. Для завантаження форми заяви скористуйтесь необхідною кнопкою.

2. Підготувати копію нижчезазначених документів, засвідчивши усі сторінки:

  1. особистим підписом, прізвищем та ініціалами;
  2. відміткою “Згідно з оригіналом”;
  3. датою.

Перелік необхідних документів:

Для фізичних осіб:

Для юридичних осіб:

3. Відправити Заяву та копію усіх засвідчених документів

Відправити документи у регіональне відділення Фонду державного майна України за місцем знаходження об’єкта приватизації. У разі подання заяви щодо об’єкта малої приватизації – заява подається у 1 примірнику, у разі об’єкта великої – у 2 примірниках.

Регіональне відділення Фонду, у свою чергу, звернеться до органу управління цим державним майном для включення його в перелік приватизації. Відповідь стосовно об’єктів малої приватизації надійде на вказану адресу протягом 35 днів з моменту отримання, щодо об’єктів великої – буде розглянуто в Кабінеті Міністрів України.

Детальніша інструкція тут: https://bit.ly/38jrZnM


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *