25.11.2021      52      0
 

У Черкаській РДА відбулося засідання колегії


У Черкаській райдержадміністрації сьогодні відбулося засідання колегії, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, міські та сільські голови. Провела засідання голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко.

На початку заходу голова РДА за високий професіоналізм та з нагоди ювілейної дати народження вручила грамоти райдержадміністрації начальнику фінансового управління Ганні Шокот та начальнику відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Любові Кузьменко.

Перед початком розгляду питань порядку денного засідання колегії відбулися виступи з важливих питань соціально-економічного розвитку району.

Начальник відділу юридичного забезпечення та запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вікторія Аббасова проінформувала про завершення державної реєстрації припинення сільських рад в процесі адміністративно-територіального реформування.

Заступник начальника головного управління Державної податкової служби у Черкаській області Анатолій Мовчан звернувся до голів громад щодо роботи в рамках реалізації стратегії взаємодії по збільшенню надходжень податків та зборів до бюджетів територіальних громад і розширенню бази оподаткування.

Начальник управління Державної служби якості освіти у Черкаській області Оксана Компанієць поінформувала присутніх про реалізацію державної політики із забезпечення якості освіти на відповідних територіях.

Відповідно до питань порядку денного колегії розглянули наступні питання.

Підбили підсумки моніторингу роботи виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради щодо виконання повноважень, делегованих державою.

Детальніше зупинились на питанні співфінансування КНП ,,Черкаська центральна районна лікарня“ Червонослобідської сільської ради.

Проаналізували утворення об’єктових формувань цивільного захисту та взяття їх на облік міськими та сільськими територіальними громадами, а також про створення та накопичення місцевих матеріальних резервів міськими та сільськими територіальними громадами для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій.

А також підбили підсумки Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2019 – 2021 роки.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *