Обласні урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України відбулися у Чигирині минулої суботи.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536779777466-705x1024.jpg)
З привітаннями і побажаннями виступили та вручили нагороди голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, генерал-лейтенант, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. Також з мудрими настановами звернувся до учасників заходу митрополит Черкаський і Чигиринський Православної церкви України Владика Іоан.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536789200429-1024x857.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536777818017-1-1024x831.jpg)
Загиблих захисників та захисниць України вшанували хвилиною мовчання, до пам‘ятника Богдану-Зиновію Хмельницькому поклали квіти.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536784710566-1-1024x861.jpg)
Виставки-ярмарки майстрів народного мистецтва, столи-достатку, частування кулішем, виступи аматорських колективів чекали на гостей свята у рамках обласного фестивалю «Козацький куліш 2021».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536765556637-1024x804.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536772112818-1024x748.jpg)
В урочистих заходах та покладанні квітів взяла участь голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, яка разом з Ларисою Кошовою, Романом Карманніком, Віктором Гусаком, Іриною Терновою, Ігорем Миклащуком, Юрієм Піковським та Віктором Харченком із спробувала страви, якими пригощали представники громад з усієї області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536780827063-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634536769767606-1024x768.jpg)
«Дякую громадам Черкаського району, які взяли участь у фестивалі та підготували столи-достатку, а також народним майстрам та всім талановитим виконавцям.Вітаю військовослужбовців Збройних Сил України та всіх, хто отримав заслужені нагороди, з високою оцінкою їх діяльності. Бажаю захисникам та захисницям міцного здоров’я та покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях», – зокрема зазначила голова РДА.