28.08.2023      163      0
 

“Кавуни Херсонщини правильно їсти серед поля там, де вони зростають”,-Валерія Бандурко


Кавуни Херсонщини правильно їсти серед поля там, де вони зростають, цьому начальника Черкаської РВА Валерію Бандурко навчив місцевий фермер, мудрий і досвідчений чоловік, Валерій Миколайович.

Його родина пережила окупацію в селі Іванівка на Херсонщині. Розповіді про те, як вони вивозили жінок і дітей із захопленого ворогом села не можливо слухати без болю у серці. Окупанти вщент знищили його будинок влучаннями снарядів, спалили будинок його дітей, його сільськогосподарське підприємство напівзруйноване, сільськогосподарська техніка спалена, частина полів досі замінована… Так вони мстили фермеру за те, що той допомагав українцям і відмовлявся співпрацювати з окупантами…

-І знаєте що? Зараз наш Валерій Миколайович разом із дружиною та своєю родиною відбудовує те, що зруйнувала російська навала. Знову засіває і збирає врожай, потроху створює робочі місця на своєму господарстві, планує збудувати свій невеличкий дім тому, що зараз вони із дружиною вимушені жити в себе на підприємстві. Саме з такими, як він, Україна рухається до перемоги!- зауважила очільниця району.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *