24.02.2023      230      0
 

Сила нашої бригади в тому, що ми — добровольці: Андрій Пєстрєцов про службу у штурмовій бригаді “Лють”


На Черкащині триває набір до штурмової бригади «Лють», яка складається з добровольців, що мають мотивацію та бажання захищати свою країну й повернути контроль над тимчасово окупованими територіями.

Зараз у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області кандидати проходять співбесіду з регіональним представником бригади Андрієм Пєстрєцовим, який ділиться інформацією про умови та специфіку навчання.

Андрій Пєстрєцов розповідає, що служба у штурмовій бригаді є дуже відповідальною та специфічною, тому підготовка команди є так само важливою, як і бойові задачі. Вона триватиме близько трьох місяців, залежно від обраного напрямку та прогнозованих завдань. Він наголошує, що мотивація та бажання помститися ворогові є головним критерієм відбору до спецпідрозділу.

“Сила нашого підрозділу в тому, що ми є добровольцями та всі свідомо пішли захищати свою країну. Головним критерієм відбору до спецпідрозділу «Лють» – є мотивація та бажання помститися ворогові. Наше забезпечення на найвищому рівні. Ми воювали в багатьох населених пунктах, які успішно звільняли”, — зазначив Андрій Пєстрєцов.

Набір до штурмової бригади «Лють» є повністю добровільним. Якщо ви готові долучитися до захисту України та знищення ворога, зв’яжіться з представниками бригади та долучайтеся до захисту своєї країни разом з її відважними захисниками.

Маєш лють і хочеш в «Лють» – тобі сюди – http://storm.mvs.gov.ua

  • 0 800 10 00 20

Контактні телефони сектору організації відбору:

  • 067 559 85 26
  • 067 554 66 93

Час повертати своє!


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *