Про рух гуманітарних вантажів за поточний тиждень у Черкаському районі інформує начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.
Благодійну допомогу, яку акумулює районний хаб-склад спрямовуємо малозабезпеченим громадянам, ВПО та військовим підрозділам. Благодійному фонду «Нью ренесанс», керівник Лариса Малкова, відвантажили макарони, томати, рибні консерви, дитяче харчування, дитяче пюре та підгузки для дітей, а також вологі серветки і гелі для душу. Організація займається наданням допомоги соціально незахищеним верствам населенням та усім, хто цього потребує у нелегкий воєнний час.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317793418_2121948931526635_6083308397726092916_n-1024x837.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317773556_2121948974859964_8495750499549845352_n-956x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317808333_2121948941526634_2375019526222617672_n-1024x694.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317752109_2121946321526896_8827184741939431595_n.jpg)
Знайшов своїх споживачів корм для собак, який ми отримали від благодійників та волонтерів Олег Грушевский, Олександр Темноход і Віталій Колісник. 100 кг корму для собак та 4 мішки сухого молока передали громадській організації «Хвіст», яка допомагає безпритульним тваринам, здійснює захист тварин від жорстокого поводження.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317747726_2121948171526711_3374763793768082094_n-1024x841.jpg)
“Дякую благодійникам, волонтерам, громадським організаціям, усім, хто продовжує трудитися та допомагати в тилу. Закликаю кожного небайдужого, хто має можливість, долучатися до добрих справ, адже ми знаємо, хто потребує допомоги і як адресно її спрямувати. Разом до Перемоги!” , – наголошує начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.