Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з заступником голови Черкаської облдержадміністрації Віктором Гусаком привітали військовослужбовців з Днем піхоти України.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220506_113403_253-1024x814.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220506_113341_891-1-1024x858.jpg)
З нагоди свята нагородили воїнів грамотами, вручили нагородженим повербанки та передали м‘ясні консерви, виготовлені на потужностях Канівського заводу «Верес» з сировини, яку надав благодійний фонд «МХП-Громаді».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220506_113357_290-576x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220506_152623_092-1024x850.jpg)
Валерія Бандурко привітала військових з професійним святом, подякувала за мужність і відвагу:
«Щиро вітаю воїнів-піхотинців з професійним святом – Днем піхоти!Українські воїни-піхотинці гідно тримають позиції, упевнено протистоять ворогу та дають гідну відсіч. Низько вклоняюся світлій пам’яті тих, кого вже немає серед нас, хто загинув у боротьбі за територіальну цілісність нашої держави. Слава українським воїнам-піхотинцям! Слава Україні!»
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651826015935441-1024x808.jpg)