У Смілянській філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» сьогодні відзначили День енергетика.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1640347486502202-1-1024x837.jpg)
Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко разом з першим заступником Романом Хоменком та заступником голови Черкаської районної ради Олександром Гончаренком взяли участь в урочистостях, привітали колектив з професійним святом та вручили нагороди.
Почесною Грамотою Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації відзначено:
майстра II групи Ротмістрівської мережної дільниці Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Сергія Кулібабу,
електромонтера з експлуатації розподільних мереж дільниці з обслуговування обладнання підстанцій Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Максима Буреніна,
диспетчера району оперативно-диспетчерської служби Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Григорія Самарського,інженера з охорони праці Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Ігоря Бражника,
тракториста дільниці механізації і транспорту Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Сергія Сороку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1640347486502530-1024x842.jpg)
Грамотами Черкаської райдержадміністрації нагороджено:
водія автотранспортних засобів дільниці механізації і транспорту Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Михайла Коцуконя,
електромонтера оперативно-виїзної бригади оперативно-диспетчерської служби Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Олександра Матуса,
машиніста автовишки та автогідропідіймача дільниці механізації і транспорту Смілянської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» Олександра Харченка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1640347485483354-1024x732.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1640347453735723-1024x823.jpg)
Віктор Дорошенко привітав колектив зі святом, висловив подяку працівникам за віддану працю, вручив нагороди, а також розповів про основні досягнення підприємства за рік. Директор підприємства подякував керівнику «Черкасиобленерго» Олегу Самчуку за новий автомобіль для виїзної бригади.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1640347460123908-1-1024x773.jpg)
Поповнення автопарку дозволить працювати значно швидше та ефективно забезпечувати безперебійне електропостачання без затримок та з мінімальними аварійними ситуаціями.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1640347462326856-1024x862.jpg)
Голова райдержадміністрації подякувала керівнику підприємства Віктору Дорошенку за теплу, дружню атмосферу, а також за організацію злагодженої роботи трудового колективу, відповідальність та професіоналізм.