09.07.2024      24      0
 

Уряд спрямував 100 млн грн на першочергові відновлювальні роботи в «Охматдиті»


Держава повністю відбудує «Охматдит». Уряд на першочергові відновлювальні роботи сьогодні спрямував 100 млн грн. Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Міністерство охорони здоровʼя, Міністерство економіки та Міністерство фінансів відразу після трагедії отримали вказівку опрацювати питання щодо виділення коштів для відновлення і допомоги постраждалим», — зазначив він.

Окрім цього, кожній родині з дітьми, яка постраждала від російської атаки на лікарню, разом з ЮНІСЕФ буде виділена допомога у розмірі 10 тис. 800 грн на кожного члена родини.

Прем’єр-міністр також зауважив, що Президент України Володимир Зеленський поставив завдання в найкоротші терміни знайти локацію для переїзду лікарів і маленьких пацієнтів зі зруйнованих і пошкоджених корпусів.

«Такі локації вже знайдені. Важливо, щоб на новому місці діти отримали весь необхідний комплекс медичних послуг», — наголосив Денис Шмигаль.

Глава Уряду подякував усім, хто допомагав боротися з наслідками російського терору: рятувальникам, медикам, небайдужим громадянам, волонтерам та бізнесу.

«Особлива подяка усім, хто відгукнувся на збір коштів на користь «Охматдиту» через платформу United24. Буквально за кілька годин вдалося зібрати 100 млн грн. Ці ресурси також підуть на відновлення лікарні. Українці вкотре показали, що таке солідарність та емпатія. Дякую кожному та кожній», — сказав прем’єр-міністр.

За інформацією Урядового порталу.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *