23.09.2020      611      0
 

В Україні презентовано гайд для іноземних інвесторів “UkraineInvest Guide”


22 вересня у Києві презентовано перший інвестиційний гайд для іноземних інвесторів, який стане основним джерелом інформації про можливості в Україні – «UkraineInvest Guide».

Видання було створене UkraineInvest у співпраці з Апаратом Прем’єр-Міністра України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фондом державного майна України, обласними державними адміністраціями, міськими державними адміністраціями, проектами міжнародної технічної допомоги та бізнес-асоціаціями.

«З метою підвищення інвестиційної привабливості держави, залучення потенційних інвесторів та створення конкурентоспроможної економіки Урядом реалізується низка реформ. Це і земельна реформа, і проведення ефективних прозорих приватизаційних процесів, і створення системи державної підтримки значних інвестиційних проектів. Напрацювання офісу «UkraineInvest» і, зокрема, презентація гайду є частиною широкомасштабного процесу, спрямованого на посилення інвестиційного потенціалу України», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

«UkraineInvest Guide» включає аналітику та інвестиційні проекти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Крім того, інвестиційний гайд містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації.

«Залучення інвестицій в економіку України є пріоритетом для Уряду. Ключову роль в розвитку діалогу між державою та бізнес-спільнотою відіграє Урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest», який ініціював роботу над гайдом для промоції інвестиційного потенціалу України», – зауважив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

«Щоб залучити інвесторів, необхідно забезпечити дві умови: рівні правила гри для всіх та прозорість приватизаційного процесу. Поряд із належною підготовкою підприємств до приватизації, забезпечення цих умов – у пріоритеті Фонду», – підкреслив Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

«UkraineInvest Guide» стане відправною точкою для інвесторів, адже містить актуальну інформацію про потенціал України та аналітичні дані з різних галузей, а також промотує історії іноземних компаній, які вже успішно працюють у нашій країні», – зазначила заступник керівника офісу Президента України Юлія Ковалів.

«Аби конкурувати за інвестиції на глобальному рівні, Україні потрібно застосовувати інноваційні підходи для промоції інвестиційного потенціалу. За ініціативи Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля та спільно з Офісом Президента України команда UkraineInvest розпочала збір інвестиційних проектів – з-поміж 600 було обрано 60 найбільш привабливих. «UkraineInvest Guide» – це потужний інструмент для інформування іноземних інвесторів про ресурсний потенціал країни, інвестиційні проекти та зміни в регуляторній політиці», – зазначив Виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

«UkraineInvest Guide» буде оновлюватися на щоквартальній основі, щоб забезпечити потребу інвесторів в актуальній інформації. Детальніше /за посиланням/. 

Довідково

Офіс із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» створено у 2016 році як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, а у 2018 році трансформовано в повноцінну державну установу, підзвітну Прем’єр-міністру.

«UkraineInvest» працює з інвесторами, надаючи їм практичні рекомендації, сприяє в організації зустрічей з представниками державних органів і установ, та допомагає у вирішенні проблемних питань. «UkraineInvest» тісно співпрацює з державними органами над ідентифікацією, узагальненням та вирішенням системних проблем, які негативно впливають на ведення бізнесу в Україні.

Як результат, з моменту створення офісу вдалося залучити понад 3 млрд доларів інвестицій від існуючих та нових іноземних компаній, а також заохотити вийти на український ринок такі світові бренди, як HEAD, IKEA, GE, Scatec Solar та багато інших.

                                                                                                                                                         За інформацією Урядового порталу 


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *