31.01.2020      240      0
 

Олексій Гончарук: У 2020 році модернізуємо 200 приймальних відділень екстреної допомоги по всій Україні


У 2020 році плануємо обладнати 200 приймальних відділень екстреної допомоги. Вдосконалення системи екстреної медичної допомоги — це один з пріоритетів Програми діяльності Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками обласних держадміністрацій.

«Мова йде про модернізацію діяльності диспетчерських служб, оптимізацію маршрутів, навчання персоналу, сучасні стандарти госпітальної допомоги в невідкладних медичних станах тощо. Здоров’я людей – найважливіший пріоритет Уряду. Ми працюємо над тим, щоб якісні медичні послуги були доступні кожному українцю», – наголосив Олексій Гончарук.

За словами Прем’єр-міністра, ефективність екстреної допомоги значно залежить від оснащеності та персоналу приймальних відділень, а їх наразі 217. Перш за все, необхідно привести всі приймальні відділення до стандартного зовнішнього вигляду та оснащення медичним обладнанням.

У Державному бюджеті цьогоріч на це закладено близько 6 млрд грн. З них на ремонт близько 1 млрд коштом субвенції та співфінансування, на обладнання близько 5 млрд – централізовано за бюджетні кошти.

На сьогодні Уряд започатковує проект «200 сучасних приймальних відділень».

Голова Уряду також додав, що успішність лікування, ефективність надання медичних послуг значною мірою залежить від оснащеності та персоналу приймальних відділень – місця, куди в першу чергу потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. І наша мета привести всі приймальні відділення до стандартного зовнішнього вигляду та оснащення медичним обладнанням.

За інформацією Урядового порталу.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *